Január 19. kedd

Szalai Ádám csapata, a Mainz vereséget szenvedett hazai pályán a Wolfsburg ellen a Bundesliga 17. fordulójában, a magyar támadó ezúttal a 74. percben lépett pályára.
Mainz – Wolfsburg 0-2

Január 20. szerda

A Frankfurtot látta vendégül a Freiburg együttese, a találkozó vége pontosztozkodás lett. A hazaiak magyarja, Sallai Roland ijesztő sérülést szenvedett, de rövid ápolás után a pályán maradt, és gólt is szerzett a Bundesliga hétközi fordulójában.
Freiburg – Frankfurt 2-2
A Red Bull Leipzig legújabb igazolása, Szoboszlai Dominik továbbra is sérült, Willi Orbán pedig a kispadról nézhette végig, amíg csapatuk az Union Berlint győzte le hazai pályán. Gulácsi Péter végig a pályán volt és kapott gól nélkül hozta le a meccset a német élvonal 17. játéknapján.
Red Bull Leipzig – Union Berlin 1-0
Nem csak a Bundesligában rendeztek hétközi fordulót, hanem az angol másodosztályban (Championship) is, ahol Nagy Ádám volt érintett. Csapata, a Bristol City 2-0-s vereséget szenvedett a Norwich otthonában, a magyar középpályás végig a pályán volt.
Norwich – Bristol City 2-0

Január 21. csütörtök

A belga élvonalban (Jupiler League) a Waregem – Leuven találkozón a vendégek 3-2-re győzni tudtak, magyar védőjük, Bese Barnabás a 98. percben állt be.
Waregem – Leuven 2-3
A török élvonalban Szalai Attila még nem kapott helyet a Fenerbahce keretében a Sivasspor elleni találkozón.
Sivasspor – Fenerbahce 1-1
A Varga Kevint foglalkoztató Kasimpasa az Ankaragücü otthonában szenvedett 1-0-s vereséget a Super Lig-ben, a magyar támadó a második félidőben játszott.
Ankaragücü – Kasimpasa 1-0
Az olasz kupában a Parma vereséget szenvedett és ezáltal búcsúzott a sorozattól a Lazio otthonában, de a mindössze 18 éves magyar középpályán, Kosznovszky Márk bekerült a Parma keretébe, de pályára még nem lépett.
Lazio – Parma 2-1
Felkészülési mérkőzésen a lengyel Piast Gliwice a szerb Proleter csapatát győzte le 4-1-re. A hazaiaknál Vida Krisztofer a 70. percben lépett pályára.
Piast Gliwice – Proleter 4-1

Január 22. péntek

A horvát élvonal (1. NHL) 17. fordulójában az NK Osijek (Eszék) együttese a Lokomotiv Zágráb vendégeként tudott 3-0-ás győzelmet aratni, Kleinhesler László a 82. percben állt be.
Lokomotiv Zagreb – NK Osijek 0-3
A szintén a horvát elsőosztálybeli Hajduk Split-ben futballozó Gyurcsó Ádám kezdőként pályára lépve 74 percet játszott, csapata pedig 1-0-ra győzni tudott.
Sibernik – Hajduk Split 0-1
A korábban az FA kupában remeklő Onódi Ákos védte az Premieer league 2-ben Aston Villa U23-as együttesének kapuját amikor idegenben legyőzték a Norwich City hasonló korosztályú együttesét.
Norwich City U23 – Aston Villa U23 2-3
A szintén Angliában futballozó Hegyi Krisztián ezúttal nem kapott lehetőséget, csereként nézte végig, ahogy csapata, a West Ham U23 kikap a Tottenham U23-tól.
West Ham U23 – Tottenham U23 1-2

Január 23. szombat

A Bundesliga 18. fordulójában a Freiburg legyőzte hazai pályán a Stuttgartot, Sallai Roland azonban az előző fordulóban elszenvedett bokasérülése miatt nem lépett pályára.
Freiburg – Stuttgart 2-1
Magyaros összecsapásra is sor került a német élvonalban, Szalai Ádám együttese, a Mainz fogadta a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló lipcseieket. Nagy meglepetésre a hazaiak nyerték a találkozót, Szalai Ádám a 66. percben lépett pályára, Gulácsi és Orbán végigjátszották a találkozót, Szoboszlai Dominik (RB Leipzig) továbbra is sérült.
Mainz – RB Leipzig 3-2
A másodosztályú Bristol City ezúttal az FA kupában szerepelt és győzni tudott 3-0 arányban a Millwall együttese ellen. Nagy Ádámot edzője ezúttal cserének jelölte és nem is jutott szóhoz a találkozón.
Millwall – Bristol City 0-3
A ciprusi első osztályban az Omonia Nicosia 1-0-s győzelmet aratott a Paralimni vendégeként, Lang Ádám azonban nem került be az Omonia keretébe.
Paralimni – Omonia Nicosia 0-1
A holland élvonalbeli (Eredivisie) Heracles Amelo hazai pályán győzte le a Heerenveen együttesét, Szőke Adrián azonban a kispadról nézte a mérkőzést.
Heradles Amelo – Heerenveen 1-0
Az olasz utánpótlás ligában az Inter és a Torin U19-es együttesei összecsapásán Horváth Krisztofer (Torino) a kezdőcsapatban kapott helyet és egészen a 70. percig pályán volt.
Inter U19 – Torino U19 1-1
Az angol harmadosztály (League One) 25. fordulójában a Crewe és a Wimbledon együttese nem bírt egymással, a vendégeknél Csóka Dániel végigjátszotta a találkozót.
Crewe – AFC Wimbledon 1-1
A Dunaszerdahely a Győri ETO-val játszott felkészülési meccset, amelyet 3-0-ra megnyert. Shcäfer András kezdőként 82 percet játszott, Kalmár Zsolt ugyancsak kezdőként 73-at, lecserélése előtt 1 perccel pedig büntetőből gólt szerzett. Vida Máté továbbra is sérült.
DAC – Győri ETO 3-0
A szintén a szlovák élvonalban szereplő Slovan Bratislava felkészülési meccsen a Górnik Zabrze csapatát fogadta. A hazaiak magyar játékosa, Holman Dávid végig a pályán volt.
Slovan Bratislava – Górnik Zabrze 2-2
Kocsis Gergő együttese a lengyel Podbeskidzie a Levszki Szófia vendégeként lépett pályára felkészülési mérkőzésen és szenvedett 1-0-s vereséget. Kocsis kezdőként 72 percet játszott.
Levszki Szófia – Podbeskidzie 1-0

Január 24. vasárnap

A Serie C A csoportjában Senkó Zsombor ezúttal nem jutott szóhoz csapata, a Juventus U23 1-1-es döntetlent Pro Sesto otthonában.
Pro Sesto – Juventus U23 1-1
Bukta Csaba bemutatkozott az osztrák élvonalban! A Salzburgban futballozó, eddig csak a másodosztályú fiókcsapataban (Liefering) pályára lépő, 19 éves magyar támadó nem rég került kölcsönbe az SCR Altach együtteséhez, amely pont a Salzburgot fogadta az osztrák Bundesliga 13. fordulójában. A listavezető RB Salzburg végül 2-0-s győzelmet aratott, Bukta a 61. percben állt be.
SCR Altach – Red Bull Salzburg 0-2
Kecskés Ákos végig a pályán volt, amikor csapata, a Lugano a St. Gallen otthonában aratott 1-0-s győzelmet a svájci első osztályú bajnokság 19. fordulójában.
St. Gallen – Lugano 0-1
A Vfl Bokhum 1-1-es döntetlent játszott a Sandhausen vendégeként, Novothny Soma azonban nem került be a Bokhum keretébe.
Sandhausen – VFl Bokhum 1-1
A belga élvonalban a Leuven hazai pályán kapott ki a Gent csapatától. A hazaiak egyetlen magyarja, Bese Barnabás a 73. percben lépett pályára.
Leuven – Gent 0-3

Január 25. hétfő

A nap talán legnagyobb híre, hogy a Hertha BSC azután, hogy tegnap menesztette az edzőjét és sportigazgatóját, ismét Dárdai Pált nevezte ki vezetőedzőnek.
Az olasz utánpótlásban játszó Csinger Márk a kispadról nézte végi, ahogy csapat a SPAL U19-es orosztálya 1-0-s győzelmet aratott a Roma hasonló korú csapata ellen.
SPAL U19 – Roma U19 1-0
A portugál másodosztályú Benfica B csapata 1-1-es döntetlent játszott a Porto B csapatával, de a Benfica magyarja, Csoboth Kevin ezúttal sem került be a keretbe.
Porto B – Benfica B 1-1
A török élvonalban immár két fiatal, magyar labdarúgó is érdekelt. Varga Kevin együtese, a Kasimpasa hazai pályán 2-0-ra győzte le a Sivassport. A magyar támadó a 69. percben állt be.
Kasimpasa – Sivasspor 2-0
Szalai Attila pedig kezdőként mutatkozhatott be a Super Ligben és végig is játszotta a taálkozót. Csapata a Fenerbahce hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Kayserispor együttesét.
Fenerbahce – Kayserispor 3-0