Február 16., kedd

Az angol másodosztály (Championship) hétközi, 30. fordulójában Nagy Ádám együttese, a Bristol City hazai pályán szenvedett 2-0-s vereséget a Reading ellen. A magyar középpályás kezdőként 79 percet töltött a pályán.

Bristol City – Reading 0-2

Kedden elkezdődött a Bajnokok Ligája egyeneskieséses szakasza, amely keretein belül a német járványügyi szabályozások miatt Budapesten, a Puskás Arénában fogadta a Liverpoolt az RB Leipzig. A lipcseiek kapusa, Gulácsi Péter szokás szerint végigjátszotta a találkozót, azonban sajnos védelmi hibák következtében két gólt is kapott. Willi Orbán a 64. percben állt be. Szoboszlai Dominik pedig továbbra is sérült.

RB Leipzig – Liverpool 0-2

Február 17., szerda

A szerb élvonal 22. fordulójában az FK Partizan 1-0-ára nyert az FK Javor Ivanjica otthonában. A vendégek magyar támadója, Holender Filip kezdőként 79 percet játszott.

FK Javor Ivanjica – FK Partizan 0-1

Kerkez Milos bemutatkozott új klubjában, a Milan U19-es együttesében. A Primavera bajnokságban az Inter fiataljai ellen szenvedtek 3-0-ás vereséget a piros-feketék. A 17 éves magyar védő a 46. percben állt be.

Milan U19 – Inter U19 0-3

A svájci elsőosztályban szereplő Lugano hazai pályán játszott 1-1-es döntetlent a Servette csapata ellen. Kecskés Ákos (Lugano) végigjátszotta a találkozót.

Lugano – Servette 1-1

Február 19., péntek

Az osztrák másodosztályban a Red Bull Salzburg fiókcsapata, a Liefering a Blau Weiss Linz vendégeként szenvedett 1-0-s vereséget. Major Sámuel (Liefering) a 73. percben állt be.

BW Linz – Liefering 1-0

Február 20., szombat

A Torino Primavera csapata hazai pályán kapott ki a Fiorentina fiataljai ellen. Horváth Krisztofer (Torino) a 46. percben állt be.

Torino U19 – Fiorentina U19 0-1

A török élvonalban a Kasimpasa a Fatih Karagümrük együttesét fogadta és győzte le 3-2 arányban. A hazaiak magyar támadója, Varga Kevin a 82. percben állt be.

Kasimpasa – Fatih Karagümrük 3-2

A szlovák elsőosztályban Holman Dávid együttese, a Slovan Bratislava a Pohronie csapatát látta vendégül, és győzte le 1-0-ra. A magyar középpályást sérülés miatt kellett lecserélni mindössze 14 perc után.

Slovan Bratislava – FK Pohronie 1-0

Kosznovszky Márk végig a pályán volt, amikor csapata, a Parma U19-es együttese 4-1-re nyert a Venezia fiataljai ellen.

Venezia U19 – Parma U19 1-4

A Bundesligában a Mainz 2-1-re győzni tudott a Borussia Mönchengladbach vendégeként. Szalai Ádám (Mainz) kezdőként pályára lépve 69 percet játszott.

Borussia Mönchengladbach – Mainz 1-2

Kép: Szalai Ádám Facebook

Sallai Roland sérüléséből visszatérve a 64. percben állt be az Union Berlin ellen, csapata a Freiburg azonban 1-0-ás vereséget szenvedett.

Freiburg – Union Berlin 0-1

A Championship-ben a Bristol City 1-0-ra kapott ki hazai pályán a Barnsley ellen. Nagy Ádám (Bristol) a 64. percben állt be.

Bristol City – Barnsley 0-1

Az osztrák Bundesligában az SCR Altach az Austria Wien ptthonába látogatott és szenvedett kiütésés vereséget. Bukta Csaba (Altach) kezdőként 69 percet töltött a pályán.

Austria Wien – SCR Altach 5-1

Február 21., vasárnap

A Primavera bajnokság 11. fordulójában a Milan U19-es együttese a Sampdoria otthonába látogatott és szenvedett 1-0-s vereséget. Kerkez Milos végigjátszotta a találkozót.

Sampdoria U19 – Milan U19

Holender Filip ismét kezdőként lépett pályára a szerb bajnokságban és 68 percet töltött a pályán. Csapata, a Partizan a Radnik Surdulica együttesét győzte le 3-0-ra hazai pályán.

FK Partizan – FK Radnik Surdulica 3-0

A holland elsőosztályban a Heracles Almelo a Waalwijk otthonába látogatott és szenvedett 3-0-s vereséget. Szőke Adrián (Heracles Almelo) a 61. percben állt be.

RKC Waalwijk – Heracles Almelo 3-0

A szlovák élvonalban a Dunaszerdahely a Zsolna csapatával játszott 1-1-es döntetlent hazai pályán. Schäfer András (DAC) kezdőként végigjátszotta a találkozót, Kalmár Zsolt ezúttal nem került be a keretbe, Vida Máté pedig még mindig sérüléssel bajlódik.

Dunaszerdahely – Zsolna 1-1

Gyurcsó Ádám nem rég Eszékre igazolt, így Kleinhesler Lászlóval együtt már két magyar erősíti az NK Osijek együttesét. A Rijeka elleni győzelemmel záruló találkozón Kleinhesler kezdőként 79 percet játszott Gyurcsó Ádám nem volt keretben.

NK Osijek – HNK Rijeka 2-0

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC a vezetőedző fiával, Dárdai Mártonnal a kezdőcsapatban fogadta a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig csapatát. Dárdai először volt kezdő a Bundesligában, de ezen kívül nem sok mindennek örülhetett, csapata 3-0-ás vereséget szenvedett. Gulácsi kapott gól nélkül hozta le a meccset, Orbán viszont eredményes volt, megszerezte negyedik találatát a szezonban.

Hertha BSC – RB Leipzig 0-3

A svájci élvonalban Kecskés Ákos csapata, a Lugano hazai pályán szenvedett 3-2-es vereséget a Luzern ellen. A magyar védő végig a pályán volt.

Lugano – Luzern 2-3

Szalai Attila ismét végigjátszott a Fenerbahce mérkőzését, a csapat azonban vereséget szenvedett hazai pályán a Göztepe ellen.

Fenerbahce – Göztepe 0-1

Február 22., hétfő

Vida Krisztopher a Piast Gliwice kezdőcsapatában kapott helyet a lengyel elsőosztály 18. fordulójában, amikor csapata a Warta Poznan együttesét fogadta és szenvedett 1-0-ás vereséget. A magyar középpályás 59 percet töltött a pályán.

Piast Gliwice – Warta Poznan 0-1