2021. május 5. szerda:

Szerbia, Szuperliga:

Partizan – Backa Topola 3-1

Holender Filip csapata, a Partizan hazai pályán a Topola együttesét fogadta. Az 53. percben szerezték meg a vezetést a hazaiak, majd 10 perccel később Holender is betalált. A találkozó végül 3-1-es hazai győzelemmel zárult, a magyar támadó kezdőként 70 percet töltött a pályán.

2021. május 6 csütörtök:

Bundesliga:

Hertha – Freiburg 3-0

Nagy meglepetésre a Dárdai Pál vezette Hertha hazai pályán 3-0 arányban legyőzte a Sallai Rolanddal felálló Freiburg csapatát. Sallai kezdőként 83 percet kapott, míg a másik oldalon Dárdai Márton ezúttal nem kapott lehetőséget.

2021. május 7. péntek:

1.HNL:

HNK Gorica – NK Osijek 1-0

Az Osijek idegenben lépett pályára két magyarral a kezdőjében. Végül egy gólos vereséget szenvedett a csapat, Gyurcsó Ádám 46, Kleinheisler László pedig 84 percet játszott.

Premier League 2:

Newcastle United U23 – Aston Villa U23 1-2

Ónodi Ákossal a kapuban aratott 2-1-es győzelme az Aston Villa korosztályos csapata idegenben.

2021. május 8. szombat:

Primavera 1:

Milan U19 – Lazio U19 2-1

A Milan fiataljai hazai pályán 2-1-re győzték le a Lazio korosztályos csapatát. A hazaiaknál Kerkez Milos az első félidő végéig volt a pályán.

Torino U19 – Inter U19 3-1

A Torino U19-esei is hazai pályán tudtak győzedelmeskedni az Inter fiataljai ellen. Horváth Krisztofer (Torino) a 69. percben kapott lehetőséget.

Roma U19 – SPAL U19 0-0

Csinger Márk a SPAL korosztályos csapatának kezdőjében kapott helyet a Roma elleni bajnokin. A mérkőzés gól nélküli döntetlenne zárult, Csinger 85 percet játszott.

Osztrák másodosztály:

Austria Wien II – Dornbirn 2-4

Mester Csaba az Austria Wien kezdőjében kapott helyet és végig a pályán is volt, csapata azonban vereséget szenvedett hazai pályán a Dornbirn ellen.

Bundesliga:

Borussia Dortmund – RB Leipzig 3-2

A lipcseiek Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a kezdőben álltak fel Dortmundban. A hazaiak ugyan vezettek 2-0-ra is, a Lipcse egyenlíteni tudott, a hajrában Sancho találatára azonban már nem volt válaszuk, így a Dortmund nyerte a találkozót. Mindkét magyar végig a pályán volt, Szoboszlai Dominik még mindig sérüléssel küzd, de a héten már a csapattal edz.

Osztrák Bundesliga:

SCR Altach – Austria Wien 2-1

Az Altach hazai pályán győzni tudott a bécsiek ellen, Bukta Csaba csak a 91. percben állt be.

Portugál másodosztály:

Benfica B – Covilha 1-1

A Benfica tartalékcsapata hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott, a csapat magyar labdarúgója, Csoboth Kevin a 62. percben állt be.

Törökország Süper Lig:

Ankaragücü – Fenerbache 1-2

A Fener győzni tudott idegenben, Szalai Attila ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyet, edzője azonban a 79. percben lecserélte.

Erzurumspor – Kasimpasa 0-1

Varga Kevin a Kasimpasa kezdőjében kapott lehetőséget, és csapata győztes gólját, szerezte a találkozó 67. percében, majd a hajrában lecserélték.

MLS:

Dallas – Houston 1-1

Schön Szabolcs bemutatkozott új csapatában, a Dallasban, amely a Houstont fogadta és játszott 1-1-es döntetlent.

2021. május 9. vasárnap:

Bundesliga:

Köln – Freiburg 1-4

A Freiburg Sallai Rolanddal a kezdőben 4-1 arányban győzött Kölnben. Sallai az 58. percig volt a pályán.

Serie A:

Parma – Atalanta 2-5

Balogh Botond leülhetett a Parma kispadjára, csapata azonban vereséget szenvedett.

Cukaricki – Partizan 0-2

A Partizan Holender Filippel a kezdőben győzött idegenben. A magyar támadó 79 percet játszott.

Szlovák Szuperliga:

Slovan Bratislava _ Dunaszerdahely 0-1

A DAC Schäfer Andrással a kezdőben 1-0 arányban győzni tudott Pozsonyban. A hazaiaknál Holman Dávid szintén a kezdőcsapatban kapott helyet.

2021. május 10. hétfő:

MLS:

Sporting Kansas – Austin FC 2-1

Sallói Dániel csapata, a Kansas hazai pályán aratott 2-1es győzelmet. A magyar támadó kezdőként 85 percet kapott.